Якщо я не плачу кредит Приватбанку, що буде
Більшість боргів по кредитах виникають в результаті дій або бездіяльності самих позичальників. Також відбувається і з клієнтами Приватбанку. Рідко людина, що бере кредит, розуміє, що віддавати набагато складніше, ніж брати в борг.
Якщо не платити кредит 3 роки Україна
Якщо банк не подав на вас до суду через три роки після закінчення терміну дії кредитного договору або карти, тоді ви фактично перестанете бути належними. Однак у вас збережеться погана кредитна історія. Протягом 10 років жоден банк не видасть вам кредит. Якщо кредит без застави, тоді вам простіше. Якщо заставний, банк може подати в суд, затребувати в судовому порядку закладене майно. Тому тут важливо проконсультуватися з адвокатом, перш ніж робити якісь дії.
Чи потрібно оплачувати кредит Приватбанку?
Найскладніше, оплачувати, коли грошей не вистачає навіть на виплату мінімального платежу. У такому випадку, краще перестати платити зовсім і звернути увагу банку на с вашу проблему. Не рекомендується виплачувати по кредиту, коли ви довго вносили платежі.
Як не платити по кредиту?
У 99% випадках ви будете зобов'язані сплатити. Але оплата може нести індивідуальний характер. Якщо ви брали в борг у Приватбанку і вирішили не платити зовсім, то ви взяли не найвдаліше рішення. Однак можете знайти компроміс з банківськими працівниками домовившись про реструктуризацію, рефінансування, дисконті.
Що буде якщо не платити за кредиткою Приватбанку?
Споживчий кредит нічим не відрізняється від звичайного заставного або беззаставного позики. По ньому ви можете домовитися з консультантом. Як бути?
Перед тим, як приступити до договору з консультантом, вирішіть для себе, що вигідніше. Якщо у вас бажання зберегти автомобіль, квартиру або іншу нерухомість по заставному кредиту, то домагайтеся зниження суми боргу і відстрочки. Якщо боржник розуміє, що накопичився борг, але не згоден зі штрафами, пенею, що перевищують в рази суму боргу - грамотні переговори призведуть до більш вигідному результату. Якщо після тривалої тиші співробітники Приватбанку згадали про вас і вимагають колосальну суму, загрожують судами, конфіскацією всього майна, то такі претензії не мають перспектив, можете подавати в суд, щоб вирішити свою проблему. Слід пам'ятати, що закон на боці споживача.
Прострочений кредит у Приватбанку: шляхи вирішення
Для Приватбанку, як і будь-якої банківської структурі судові тяжби невигідні і не потрібні, тому він може піти на поступки двома шляхами.
Реструктуризація. Вам знижують відсотки, позбавляють від штрафних санкцій, пені при цьому доведеться заплатити відразу 15% від загального боргу. Далі за новим договором ви зобов'язуєтеся погасити суму протягом 6 або 12 місяців. Все залежить від розміру заборгованості.
Рефінансування. Крок, який не рекомендують робити працівники Приватбанку, не даючи можливості заробити конкурентам. Ви берете кредит в іншому банку для оплати цієї заборгованості. Іншими банками можуть бути запропоновані більш лояльні умови, ніж в Приватбанку. Тому такий крок теж може бути вирішенням проблеми. Однак слід пам'ятати, що так ви не вирішуєте проблему, а тільки продовжуєте порочне коло.
Бідьше інформаці тут https://golovko.com.ua/ne-platit-kredit-v-kieve
«Кредитні канікули». Ви оплачуєте тільки наростаючі відсотки, при цьому тіло кредиту залишається. Так може тривати до нескінченності.
Три шляхи можуть тільки тимчасово полегшити вашу ситуацію, але не вирішити її. В такому випадку, Приватбанк все одно на вас запрацює, а ви заплатите йому більше, ніж брали в борг спочатку.
Як не платити відсотки за простроченим кредитом?
Якщо ви не платили кредит 1-2 роки, то краще цього не робити і далі. В такому випадку вам потрібно зустрітися кредиторами і домовитися з ними про дисконт. Цю сума на 10-70% нижче заборгованості, яку слід сплатити одним платежем. Вигідні умови залежать від вашої наполегливості.
Борг в Приватбанку. Що робити? Підведемо підсумки
Якщо вам нічим оплачувати кредит, можете це не робити тривалий час. Потім домовляйтеся з банком, вибравши один з найбільш оптимальних варіантів вирішення фінансової проблеми.
Статья предоставлена Юридической компанией "Дмитрий Головко и Партнеры"